Bilgi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilgi Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» fiber internet ya da adsl?
Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak... Icon_minitimeÇarş. Tem. 03, 2013 4:12 am tarafından 7200

» okçuluk hakkında tavsiye?
Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak... Icon_minitimeÇarş. Tem. 03, 2013 4:07 am tarafından 7200

» Ramazan
Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak... Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 12:25 am tarafından bilgi küpü

» kamyon oyunları
Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak... Icon_minitimeÇarş. Ara. 14, 2011 12:11 am tarafından arabaoyunu

» kamyon oyunları
Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak... Icon_minitimeÇarş. Ara. 14, 2011 12:11 am tarafından arabaoyunu

» araba yarışı
Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak... Icon_minitimeÇarş. Ara. 14, 2011 12:09 am tarafından arabaoyunu

» araba oyunu oynama
Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak... Icon_minitimeÇarş. Ara. 14, 2011 12:06 am tarafından arabaoyunu

» Süper jip oyunu
Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak... Icon_minitimeÇarş. Ara. 14, 2011 12:04 am tarafından arabaoyunu

» takside öpüşme oyunu
Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak... Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 10:29 pm tarafından yupti

Menü
Forum
Portal
Özel Mesajlar
Sık Kullanılanlara Ekle

Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak...

YazarMesaj
CLLYLMZ
Yeni Üye
Yeni Üye

Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak... Empty
MesajKonu: Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak...   Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak... Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 10:45 pm

Arkadaşlar sevincini hala yaşadığım bir olayımı anlatıyorum size.

Kendi sitemin linkini vermiyorum reklama girip banlanma sebebi olabilir. Bir sitem var ve sitem nasıl üst sıralarda çıkar diye

düşünüyordum. Gerçekten Türkiye'nin en iyi 2 hit sitesi aşağıda vermiş olduğum linklerdir. Gerçekten 9 yıllık webmaster bilgime

dayanarak söylüyorum. Ama dikkatinizi çekerim Türkiye diyorum. Elbet Dünya genelinde daha büyük hit siteleri vardır. Fakat ben bunu

kullandığım için gayet memnunum. Websitemin içeriğini yenilediğimden dolayı sıralamam alexada düştü. Fakat şöyle anlatabilirim. Basit

bir köy sitesi olması halinde bile tekil ALEXA ülke sıralamam 1000-5000 arasında idi.

Amacım lütfen yanlış anlaşılmasın. Bu siteler bana faydalı olduğu için sizinlede paylaşmak istedim...

Üye olmak için tıklayın... "hitlen.net"

Üye olmak için tıklayın... "hitcanavari.com"

Şimdiden çok çok teşekkür ediyorum. Ek olarak web konusunda ve grafik konusunda ne kadar sorunuz varsa sorun yardımcı

olabilirim...

İleride yepyeni konular ile geleceğim. [ADSENSE-HEPSIBURADA-GITTIGIDIYOR-ADTECH] reklamlarının püf noktaları... Çok yakında ilgili

yerlerde...

Web konusunda herhangi bir sıkıntınız olduğunda bana mailimden de ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler.

CLLYLMZ
Celil YILMAZ
single.cllylmz@gmail.com

Arkadaşlar | Websiteniz varsa bu HİT sistemleri işinize çok yarayacak...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-